Zavážacia loďka PAC BOAT START´R EVO

4 hodnotenia
 
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Zavážacia loďka PAC BOAT START´R EVO

Dostupnosť na sklade
€510    
Kód tovaru 625 003
Značka ANATEC
Kategória ZAVÁŽACIE LOĎKY
Záruka 2 roky
 

PAC BOAT Start´R EVO

 

Jednoduchý dizajn PAC BOAT Start´R EVO umožňuje širokospektrálne použite pri rybolove.

Jej špeciálne navrhnutý tvar trupu je veľmi ľahko ovládateľný a prístupný aj pre rybára začiatočníka.


Rozmery : 59 x 28 x 25 cm
Hmotnosť : 4,5 kg s batériou

Čln sa dodáva s dvomi batériami 6V 5,0 Ah. Batérie sú dodávané nabité a nie je ich potrebné pred prvým použitím nabíjať. Doba nabíjania batérií je 9 hodín ( s nabíjačkou 1000 mAh).

Plne nabitá batéria vydrží bez použitia 20 mesiacov. Plne naložená loď pri maximálnom výkone motora vybije batérie za 80 min. Pri štandardnom používaní sa batérie vybijú za 120min prevádzky.

Diaľkové ovládanie funguje na R8 alkalické batérie AA.  Ovládanie funguje na 2,4 GHz frekvencii, čiže ma dostatočne silný výkon a nemôže sa vám stať, žeby vám niekto prerušil signál. Maximálny dosah prijímača v loďke je 300m. Doporučujeme používať do vzdialenosti max 200m, aby ste mali dostatočnú rezervu na bezpečnú kontrolu lode pri všetkých poveterostných podmienkach. V balení je aj priehľadný plastový kryt na ochranu ovládača proti dažďu.

Zásobník v loďke má kapacitu 1kg  (1,3kg vrátane montáže) zmesy/boilies/peliet ... . Montáž sa ukladá priamo do úložného priestoru na kŕmenie. Otváracie dvierka na komore majú na jednej strane dve oblé zakončenia pre vedenie silónu jednej, poprípade dvoch montáží. Doporučuje sa vyvážať jednu montáž, aby ste predišli zapleteniu. Loď má 4 ultra výkonné LED diódy, 2 biele predné a dve červené zadné podľa čoho sa dá v zníženej viditeľnosti ľahko určiť ktorým smerom práve loď pláva.

V lodi sa nachádza bezpečnostná poistka 15A, ktorá chráni motor. Jej výmena je veľmi jednoduchá. Pod ochranným krytom sa nachádza aj trubica na vstrekovanie lubrikantu priamo k hriadeľu, čím sa zabezpečuje úplná vodotesnosť aj pri spätnom chode.


Plast lode je vyrobený priamym vstrekovaním do formy, čím je dosiahnutá vysoká odolnoť. Veľmi vysoká kvalita jednotlivých komponentov. Loď je dostatočne veľká na to aby zabezpečila dostatočný vztlak pri väčších vlnách. Loď je konštrukčne pripravená na veľmi jednoduchú dodatočnú montáž sonaru, bez zásahu do vonkajšieho krytu.

balenie obsahuje :
• Loď
• Diaľkové ovládanie
• Priehľadný plastový kryt na ochranu ovládača
• Užívateľská príručka
• Batérie (jeden pár)
• Nabíjačka
• Náhradná poistka a vrtulka
• Lubrikant na mazanie hriadele vrtule

 

Hmotnosť 5.3 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.