Mepps Aglia Fluo

2 hodnotenia
 
Akcia Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Dokonale pracujúci blyskáč 

€3,70
Značka Mepps
Kategória UMELÉ NÁSTRAHY
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Kód tovaru 3355/FLU Veľkosť/Farba: Fluo Zelenožltá 1-3,5gr Momentálne nedostupné €3,70
   
Kód tovaru 3355/FLU2 Veľkosť/Farba: Fluo Tiger 1-3,5gr Momentálne nedostupné €3,70
   
 

Výnimočnosť série Fluo spočíva v tom, že na krídelku sú použité farby, ktoré sú vo vode najlepšie viditeľné. Tieto fluo farby sú viditeľné aj dlho po tom, čo ostatné farby zaniknú a stávajú sa neviditeľnými. Preto sú tieto rotačky vhodné na lov v hlbočinách, prípadne počas zlého počasia, pri stmievaní alebo v kalnej vode.

Svetová jednotka medzi rotačkami - tak uvažujú stotisíce prívlačiarov. Je vzorom pre všetky rotačky. Mepps je Mepps! Aglia je Aglia!
Aglia je dobrá na lov každej ryby v každej vode. Dokonalá rotačka precízne naprojektovaná tak, aby hladko rotovala v momente dotyku s vodou. Rotácia sa prispôsobuje sile prúdu, alebo rýchlosti vedenia rotačky. Takže Aglia Stále vytvára požadované vibrácie. Pri pomalom vedení Aglia pracuje rovnomerne ale bez efektu "trepotania".
Prezentácia: Pri dopade na hladinu voľne padá do hĺbky požadovanej rybárom. Pri vedení vytvára vibrácie veľmi atraktívne pre dravca. Aglia sa výborne hodí na lov v prúdoch a je nenahraditeľná pri love na stredne hlbokých vodách, kde je potrebné horizontálne vedenie nástrahy. Veľmi sa osvedčila aj na lov vo veľkých hĺbkach, kde ryby často reagujú len v prípade, kedy je nástraha prudko ťahaná k hladine. Aglia po celý čas vedenia plní svoju funkciu. Živo reaguje na zmenu vedenia a ani na moment neprestáva vábiť dravcov.
Na žiadnu inú umelú nástrahu nebolo ulovených toľko rekordných úlovkou ako na Agliu.