SET ENERGO TEAM INTRUDER FEEDER DUO

Neohodnotené
 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 

Feedrový profi set

od €108
Kategória AKCIOVÉ SETY
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Kód tovaru 4701/330 Rozmer: 330cm/80gr Na dotaz €108
   
Kód tovaru 4701/360 Rozmer: 360cm/80gr Momentálne nedostupné €115,90
   
 

Náš set k obsahuje 2 výborné Arno Intruder Heavy feedre rybárske prúty vyrobené z kvalitného, čistého uhlíka so zosilnením krížových vlákien. Dokonale sa hodí na štrkoviská, mŕtve ramená a menšie vodné plochy, ale trebárs aj k lovu na ťažko v tečúcich vodách, kde prúdenie dovolí použitie koncovej montáže menšej hmotnosti. Možno vybrať z variantov 330 a 360, dokonale sa prispôsobiac k danej situácii.

K prútom sa dokonale hodí navijak Arno Intruder Feeder rozmeru 6000, ku ktorému samozrejme patrí jeden kotúč vlasca Method Feeder.

Priemer cievky je 60 mm, čo je potrebná šírka k tomu, aby sa z nej tenký vlasec (0,18-0,22 mm monofil; 0,08 mm pletená) poľahky odmotávala. Odľahčená plytká kovová cievka je maximálne odolná, dobre z nej letí vlasec a netreba ho najíjať také množstvo metrov. Disponuje rolničkou s ložiskom, ktorá sa točí aj pri minimálnej záťaži a nezastaví sa ani pri veľkej. Preklápač pôsobí esteticky a masívne, nepôsobí dojmom tenkého drôtu.

Brzda je vyriešená tradične s lamelami kov-filc, ktorá pracuje veľmi dobre. Hrúbka osi je 5 mm, čo jej dáva potrebnú pevnosť. Navijak beží pekne plynule. Disponuje kľučkou so zaistením jediným pohybom, ktorá je vyrobená z identického materiálu ako telo navijaka.

Prút a navijak dopĺňa method set, ktorý pozostáva zo 4 ks Carp Hunter method košíkov a z jednej plničky. Súčasťou balenia je Carp Hunter nadväzec s nástrahovým tŕňom, ktorý zodpovedá za najpraktickejšie ponúknutie nástrahy pri method technike lovu.

Do balenia sa dostal praktický držiak prútov a k nemu prislúchajúca hlava, na ktorú vieme pohodlne umiestniť náše prúty.

Pre začiatočníkov, alebo pre rybárov vyhľadávajúcich sety s výhodným pomerom cena-kvalita. V dĺžkach 330 i 360, preto si zaručene každý nájde to pravé. K setu patrí aj 1 balenie svietiacich patrónov, preto s našim balením možno zrealizovať aj príjemný nočný feedrový lov.

Súčasťou tohto dvojitého Intruder setu je v záujme dokonalej ochrany Vašej výbavy praktické puzdro s 2 priehradkami.

Celkový obsah setu:
- 2 ks Arno Intruder Heavy Feeder prúty v dĺžkach 330 cm a 360 cm
- 1 ks puzdro CarpHunter s 2 priehradkami
- 2 ks navijaku Intruder Feeder 6000
- 2 ks 200m 0,25mm Power Method Feeder vlasec
- Carp Hunter method nadväzec s nástrahovým tŕňom
- Carp Hunter Method Feeder set 4+1
- 2 ks Vidličiek + závitový držiak s rohatinkou
- 2 balenia svietiacich patrónov