SET CARP HUNTER ALFA FEEDER

5 hodnotení
 
Akcia Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Feedrový profi set

Dostupnosť na sklade
Bežná cena €85,90
Ušetríte €21,40 (–25 %)
€64,50    
Kód tovaru 4085
Značka Kamasaki
Kategória AKCIOVÉ SETY
Záruka 2 roky
 

Máme dobrú správu pre rybárov, ktorí by chceli vymeniť starú, opotrebovanú výstroj, alebo by chceli začať rybárčiť a to feeder metódou.

Nákupom Carp Hunter Alfa Feeder Setu sa nemusíme obávať o kvalitatívne nedostatky! Do balíka sa dostal spoľahlivý pár prút-navijak, ktorý nás okrem spoľahlivosti niekoľkokrát za rok obohatí o pekné zážitky na brehu.

Carp Hunter Alfa Feeder je rybársky prút vyrobený z carbónu IM6, ktorý ho robí ľahko použiteľným, pružným, ale predsa silným. Pozostáva z 3 častí, preto ho vieme dobre prenášať, poľahky sa zmestí do kufra auta. Disponuje korkovo-duplónovou rukoväťou, ktorá zaručuje pohodlné a protišmykové uchopenie. Je opatrený adekvátne veľkým radom očiek, nie tými micro očkami, v ktorých sa zaseknú chuchvalce z topoľových stromov.

Jeho prvé očko je 30 mm-ové, špicové očko 5 mm.

Vrhacia záťaž 50-100 gramov, ktorej dodržaním môžeme loviť pohodlne aj na 60-70 metrov.

Odporúčaná hmotnosť koncovej montáže 80 g.

Mnohí, hlavne začiatočníci, sa pýtajú, akú veľkú rybu možno s takýmto prútom uloviť. Odpoveď v tomto prípade závisí od terénnych podmienok, ročnom období a od znalostí rybára. Carp Hunter Alfa Feeder sa pobije s viackilovým kaprom aj v neskúsených rukách, ale v rukách odborníka je schopný aj na prekonanie rekordov.

Carp Hunter Alfa Feeder Runner disponuje peknou veľkou cievkou, čo ako vieme, napomáha ďalekým náhodom. Priemer cievky je skoro 60 mm a je dokonca kužeľovitá, teda ideálna k ďalekým náhodom.

Kľučka je potrebne silná, zaručuje stabilné držanie.

Voľnobežná brzda je precízne nastaviteľná.

Hmotnosť 425 g, čím pasuje k Alfa Feederu, vytvárajú spolu dokonalé rozloženie hmotnosti.

K sade dávame z hľadiska koncových montáží, doplnkov a nástrah veľké množstvo produktov:

Takto dostaneme naozaj vábivú sadu pre rybu, ako aj pre rybára.